Hızlı Arama:
Hoşgeldiniz, Bugün 09.12.2018 23:48:22  
  ŞARTLAR VE KOŞULLAR

İşbu koşullar ve şartların, bazen değişikliğe uğramakla beraber, doğrudan veya dolaylı olarak (dağıtımcılar aracılığıyla) internet üzerinden, e-posta veya telefonla sizlere sunulan bütün hizmetlerimizi kapsamaktadır. İnternet sitemize girmek, site içerisinde dolaşmak ve sitemizi kullanmak veya bir rezervasyon yapmak suretiyle aşağıdaki koşul ve şartları (gizlilik sözleşmesi dahil) okumuş, anlamış ve kabul etmiş olduğunuzu teslim ve teyit etmektesiniz.

1. Hizmetimizin Kapsamı
Welltur.com olarak bu internet sitesinde otellere (ve dahi her türlü geçici konaklama tipine) odalarını rezervasyon için ilan edebilecekleri ve site ziyaretçilerinin on-line rezervasyonlar yapabileceği çevrim içi bir ortam sağlamaktayız. Welltur.com aracılığıyla bir rezervasyon yapmak suretiyle, rezervasyonu yapmış olduğunuz otelle doğrudan (kanunen bağlayıcı) bir sözleşme ilişkisine girmiş olacaksınız. Rezervasyonunuzu gerçekleştirdiğiniz andan itibaren, rezervasyonunuzun ayrıntılarını  ilgili otele bildirmek ve otel adına size bir teyit e-postası göndermek suretiyle ilgili aranızda münhasıran bir aracı olarak hareket edeceğiz.
Hizmetlerimizi yerine getirirken tebliğ ettiğimiz bilgiler oteller tarafından bize sağlanan bilgileri esas almaktadır. Hizmetlerimizi yerine getirirken makul ölçülerde özen  göstermemize, bütün bilgilerin hatasız, eksiksiz ve doğruluğunu araştırıp, taahhüt edemediğimiz gibi (dizgi yanlışları ve bariz kusurlar dahil) herhangi bir hatadan; (internet sitemizdeki muhtemel (geçici ve/veya kısmi) onarım,arıza, iyileştirme veya bakım çalışmaları vb. kaynaklanan) herhangi bir kesintiden; yanıltıcı,kusurlu,gerçek dışı bilgilerden ve bilgilerin iletilmemesinden sorumlu tutulmamız mümkün değildir.

2. Fiyatlar ve En İyi Fiyat Garantisi
İnternet sitemizdeki fiyatlar son derece rekabetçidir. Welltur.com internet sitesindeki bütün fiyatlar, internet sitemizde veya bilgi amaçlı e-postada aksi belirtilmediği sürece, konaklamanız boyunca oda başına fiyat olarak ifade edilmekte olup, KDV ve diğer bütün vergileri (söz konusu vergilerde yapılacak değişikliklere tabi olmak suretiyle) içerir halde görüntülenmektedir.
Lütfen rezervasyonunuzu gerçekleştirmeden önce oda ve fiyat ayrıntılarını kontrol ederek suretiyle benzer koşullar olup olmadığını tespit ediniz.
Amacımız oteliniz için mümkün olan en düşük fiyatı ödemenizdir. Kur hesaplama aracı sadece bilgi amaçlı olup kesin ve gerçek zamanlı olduğu taahhüt edilemez; kurlar gerçekte farklılık gösterebilmektedir.

3. Gizlilik
Welltur.com yüksek standartlar uygular ve gizliliğinize saygılıdır. İlgili yetki sınırında kanun gereği yapılan duyuru ve adınız, e-posta adresiniz ve rezervasyonunuzun tamamlanabilmesi için gerekli olan kredi kartı bilgileriniz personelimiz dışında, üçüncü şahıslara açıklanmaz.   

4. Ücretsiz hizmet
Hizmetimiz için sizden ücret tahsil edilmeyecek, oda fiyatına (rezervasyon için) ilave ücretler eklenmeyecektir.

5. Kredi kartı
Oteller ile  rezervasyonunuzu teminat altına almak için kredi kartı bilgilerine ihtiyaç duymaktadır.Kredi kartı bilgilerinizin tarafımıza güvenli ve şifreli olarak iletilmesini teminen hizmetlerimizde "Secure Socket Layer (SSL)" teknolojisi kullanmaktayız.

6. İptal
Otellerin iptal ve rezervasyon kullanılmaması durumunda uyguladıkları genel koşullar İnternet sitemizin otel bilgi sayfalarında ve teyit için gönderilen e-posta iletisinde yer aldığı gibi rezervasyon işlemi sırasında da tekrar edilmektedir.
Rezervasyonunuzu gözden geçirmek, değiştirmek veya iptal etmek için, teyit için gönderilen e-posta iletisinde açıklanan talimatları uygulamanız gerekmektedir. Otelin iptal ve rezervasyon kullanmama koşulları uyarınca iptaliniz için sizden  ücret tahsil edilebileceğini dikkate alınız. Rezervasyonunuzu yapmadan önce iptal ve rezervasyon kullanmama koşullarını dikkatle okumanız tavsiye edilmektedir.

7. Feragatname
İşbu koşul ve şartlar beyanında belirtilen sınırlamalara tabi olarak, hizmetlerimizle ilgili mükellefiyetlerimizi tam manasıyla yerine getiremememiz sonucunda tarafınızın karşılaştığı, karşıladığı veya maruz kaldığı doğrudan zararlardan, rezervasyon toplam tutarınıza eşit bir toplam tutarın tazmininden sorumlu olacağız.
Ancak  ne biz, ne de iş ortaklarımız olan şirketlerden herhangi biri a) herhangi bir cezai, özel, vasıtalı veya dolaylı kayıp veya zararlar, herhangi bir üretim kaybı, kar kaybı, sözleşme kaybı, iyi niyet ve itibar kaybı veya bunlara ziyan gelmesi, tazminat hakkının kaybı b) internet sitemizde sunulan (tasviri) otel bilgileriyle (fiyatlar, kontenjan ve derecelendirme dahil) ilgili herhangi bir hata c) otelin yerine getirdiği hizmetler ve sunduğu mallar d) internet sitemizin kullanımı, kullanılamaması veya gecikmesi neticesinde, bundan kaynaklanan veya bulunla ilgili olarak tarafınızın karşılaştığı, maruz kaldığı veya karşıladığı (doğrudan, vasıtalı veya dolaylı, veya cezai) zararlar, kayıplar veya maliyetler, veya e) her türlü (kısmi) iptal, çifte rezervasyon, grev, mücbir sebep ya da bünyemizde olmayan herhangi başka bir olay dahil olmak üzere, otele ait veya (tamamen veya kısmen) otele (çalışanlarına, yöneticilerine, görevlilerine, aracılarına, temsilcilerine veya iştiraki şirketlere) atfedilebilecek (kanuni) fiiller, hatalar, ihlaller, (ağır) ihmaller, kasti suistimal, kusurlar,  yanlış beyanlar, haksız muamele veya kusursuz sorumluluğa bağlı her türlü (kişisel) yaralanma, ölüm, mülki zarar, veya tarafınızın karşılaştığı, maruz kaldığı veya karşıladığı diğer (doğrudan,dolaylı, özel, veya cezai) zararlar, kayıplar veya maliyetlerden mesul tutulamayız.

Ana Sayfa |  Gizlilik Bildirimi |  Şartlar ve Koşullar | 
Belge NO: 6467    
Wunderbar Seyehat
Copyright (c) 2010 - Welltur Turizm Tasarım ve Uygulama: Farklıfikir