1. GÜN :

Atatürk Havalimanından Onur Air Havayollarının özel seferi ile 15 :40 hareket . Saat 18 : 20 de Paris varış . Havalimanında acenta yetkilileri ile buluşma , pasaort işlemlerinin ardından oteleimize transfer.

2. GÜN :

Kahvaltı sonrası yarım günlük panoramik Paris şehir gezisi: Opera Garnier, Vendome, Concorde, Chatelet, Meydanları, Aleksandr Köprüsü, Meclis Binası, Orsay Müzesi, Louvre Sarayi, Notre Dame Kilisesi. Zafer Takı ve Eiffel Kulesi önünde fotoğraf molaları sonrasında Benlüx Duty Free Mağazası’nda ve Louvre bölgesinde alışveriş olanağı.

Öğleden sonra dileyen misafirlerimiz Montmartre Tepesi, Sacrecoeur Kilisesi, Ressamlar Meydanı, St. Michel Meydanı, Pantheon Tepesi, Sorbonne Üniversitesi, Luxembourg Parkı ve Sarayı turuna katılabilirler.

3. GÜN :

Şehrin keyfini çıkarabilir ya da kahvaltı sonrası düzenlenecek olan tam günlük Disneyland turuna katılabilirsiniz. Masal sevenler, hız ve eğlence meraklıları, çocukluğunu tekrar yasamak isteyen veya hala çocuk olanlar; bu turumuz tam size göre!
Gece Lido Show turu. Paris’in gece ışıklandırılmış halinin de ne kadar güzel olduğunu görme fırsatını bulacağınız « Geceleri Paris’te başkadır » sözünü doğrulayan, dünyaca meşhur nefes kesici şovuyla, Lido kabaresi sizleri unutulmaz anlar yasamaya çağırıyor!

4. GÜN :

Kahvaltı sonrası, dönüş uçuşu için otelinizden alınarak Paris Roissy CDG havaalanına transfer ve İstanbul uçuşu